Servisní Plán

Pravidelné servisní prohlídky prováděné autorizovaným partnerem Volvo Car nejenže udrží Váš vůz v bezproblémovém provozním stavu, ale současně zajistí, že si Vaše Volvo uchová co nejvyšší možnou hodnotu.

Servisní úkony Ceník (PDF)   
Servisní Plán pro nové vozy Volvo

Servisní Plán

Vztahuje se na 3 až 5 servisních prohlídek v intervalu 12 měsíců, nebo 30 000 km v závislosti na tom, co nastane dříve, výměnu stěračů a doplnění provozních kapalin. O provedení servisní prohlídky se postarají profesionálně proškolení technici používající servisní technologie Volvo a jen ty oleje a náhradní díly, které schválila automobilka Volvo.

Nároky plynoucí ze smlouvy lze uplatnit ve všech autorizovaných servisech v České republice.

Servisní Plán Vás ochrání před případným nárůstem cen v budoucnu a je navíc plně přenositelný na dalšího majitele, čímž zvýší prodejní/výkupní cenu Vašeho vozu Volvo.

Servisní Plán Plus pro nové vozy Volvo

Servisní Plán Plus

Jestliže si sjednáte Servisní Plán Plus, získáte kromě prvních 3 až 5 pravidelných servisních prohlídek také výměnu vybraných dílů, pokud budou tyto díly opotřebeny.

Servisní Plán Plus se vztahuje na níže uvedené díly podléhající opotřebení:

brzdové destičky, brzdové kotouče, startovací akumulátor*

Příslušné díly mohou být měněny v rámci pravidelných servisních prohlídek nebo jednou v intervalu mezi pravidelnými servisními prohlídkami.

* nevztahuje se na plně elektrická vozidla (BEV), tato nabídka je integrována přímo v konfigurátoru vozu coby volitelné opce

Další výhody Servisních Plánů

Další výhody Servisních Plánů

Kromě technicky zaměřených údržbových servisních prací Vám nabízíme také několik dalších výhod, ze kterých budete mít prospěch pokaždé, když přivezete svůj vůz do autorizovaného servisu Volvo.

  • preventivní diagnostika
  • bezplatná aktualizace softwaru vozidla
  • prodloužení platnosti aplikace Volvo On Call
  • originální náhradní díly
  • správná olejová náplň
  • úhrada nákladů za práci

Zjistit více

Obecné podmínky

Servisní Plán se vztahuje na první tři až prvních pět plánovaných servisních prohlídek vozidla, výměnu stěračů a doplnění vybraných provozních kapalin.

V rámci Servisního Plánu jsou zahrnuty všechny úkony plánovaných údržeb Vašeho vozidla v souladu s doporučením výrobce Volvo Cars Corporation. Mezi ně patří mimo pravidelné bezpečnostní a funkční kontroly výrobcem jasně stanovených komponent vozidla, výměny oleje a olejového filtru motoru např. i výměna zapalovacích svíček, vzduchového filtru, pylového filtru interiéru, brzdové kapaliny či předních stěračů*.

*) Výměna předních stěračů 1x ročně bude provedena při min. nájezdu 15 000 km od poslední údržby.

Servisní Plán zahrnuje úhradu všech nákladů na práci, použitý materiál (výhradně originální náhradní díly Volvo), schválené náplně a kapaliny, aktualizaci softwaru vozidla.

Servisní Plán se naopak nevztahuje na doplnění olejů a kapalin v intervalu mezi pravidelnými servisními prohlídkami a materiál nebo kapaliny, které nejsou dle doporučení výrobce.

Platnost Servisního Plánu se vztahuje na vozidlo, což znamená, že bude mít v případě prodeje vozidla nový majitel dle konkrétní smlouvy nárok na provedení zbývajícího počtu plánovaných servisních údržeb. Právo na provedení plánovaných servisních údržeb lze uplatnit u jakéhokoliv autorizovaného partnera Volvo Car v České republice.

Podrobnější informace o servisním obsahu a podmínkách smlouvy Vám rádi poskytneme.

Servisní Plán Plus se vztahuje na první tři až prvních pět plánovaných servisních prohlídek vozidla, doplnění vybraných kapalin a na níže uvedené díly podléhající opotřebení.

V rámci služby Servisního Plánu Plus jsou zahrnuty všechny položky příslušných plánovaných servisních údržeb v souladu s doporučením výrobce Volvo Cars Corporation. Mezi ně patří mimo pravidelné bezpečnostní a funkční kontroly výrobcem jasně stanovených komponent vozidla, výměny oleje a olejového filtru motoru např. i výměna zapalovacích svíček, vzduchového filtru, pylového filtru interiéru či brzdové kapaliny. Servisní Plán Plus zahrnuje úhradu veškerých nákladů na práci, použitý materiál (výhradně originální náhradní díly Volvo), schválené náplně a kapaliny, aktualizaci softwaru vozidla.

Servisní Plán Plus navíc obsahuje výměnu níže uvedených dílů podléhajících běžnému opotřebení:

  • brzdové destičky*
  • brzdové kotouče*
  • startovací akumulátor*

Servisní Plán se naopak nevztahuje na doplnění olejů a kapalin v intervalu mezi pravidelnými servisními prohlídkami a materiál nebo kapaliny, které nejsou dle doporučení výrobce

*) Výměna bude provedena po posouzení opotřebení autorizovaným servisem Volvo. Díly podléhající opotřebení budou vyměněny v rámci pravidelné servisní prohlídky.

Platnost Servisního Plánu se vztahuje na vozidlo, což znamená, že bude mít v případě prodeje vozidla nový majitel dle konkrétní smlouvy nárok na provedení zbývajícího počtu plánovaných servisních údržeb. Právo na provedení plánovaných servisních údržeb lze uplatnit u jakéhokoliv autorizovaného partnera Volvo Car v České republice.

Podrobnější informace o servisním obsahu a podmínkách smlouvy Vám rádi poskytneme.

Další informace

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru