Volvo XC60 mild hybrid

Objevte naše SUV střední velikosti Volvo XC60 s integrovanými službami Google, inteligentními bezpečnostními asistenčními funkcemi a prostorem pro vše, co potřebujete.

Od 1 548 900 Kč

Black edition   

6,9 s

Zrychlení
(0–100 km/h)

7,7 l

Spotřeba paliva
(na 100 km)

250 k

Výkon v koních

483 l

Objem zavazadlového prostoru
(Až)

Hodnoty spotřeby paliva vycházejí z údajů získaných na základě metodiky WLTP pro model Volvo XC60 ve speciálních laboratorních podmínkách. Skutečná spotřeba paliva v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Údaje jsou předběžné, v současnosti probíhá finální homologace vozu.

Fotografie vozu Volvo

Špičková bezpečnost

Zážitek z plynulé, intuitivní a dynamické jízdy doplňují vyspělé technologické funkce, které sledují situaci uvnitř i vně vozu.

Každodenní všestrannost

Vezměte si s sebou vše, co při každodenním cestování potřebujete, a užívejte si výhody ekonomického provozu. Kromě velkého zavazadlového prostoru vůz nabízí řadu dalších možností ukládání věcí, které nenarušují pohodlí a bezpečnost.

Stále v kontaktu, a bez rozptylování

Využijte oblíbené aplikace a zůstaňte v kontaktu s rodinou a přáteli. Head-up displej vám pomůže soustředit se na cestu před vámi.

Detaily, které vám zpříjemní každý den. Prostorný a pohodlný interiér, který vám usnadní život.

Interiér vozu Volvo XC60

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrované navigaci Google Maps a handsfree hlasovému ovládání přes aplikaci Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) budete mít k dispozici dopravní informace v reálném čase a funkci automatické změny trasy, takže vždy dorazíte do cíle bez problémů.

Pohodlné ovládání palubních funkcí

Prostřednictvím hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) se můžete ve Vašem voze Volvo nechat navigovat, užívat si zábavu, zůstat v kontaktu s rodinou, kolegy a přáteli a vyladit si prostředí v kabině, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Zvládněte toho na cestách více

Pomocí služeb Google můžete s palubním systémem vozu propojit oblíbené aplikace a zařízení a pohodlně vyřídit vše, co během dne potřebujete. Navíc můžete snadno připojit i chytrá domácí zařízení, která můžete pohodlně ovládat z vozu, čímž Vám ubudou starosti.

Více informací

Pokud vás zajímá cokoli navíc, kontaktujte naše dealerství nebo se podívejte na podrobnou prezentaci tohoto vozu na webu Volvocars.cz.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru